izmir evden eve nakliyat firmaları nın birçoğu ucuz fiyatlarla taşımacılık yaptıklarını iddia ederler. Fakat aslında ucuz dedikleri bu miktar oldukça fazladır. Çoğu insan evini taşırken bu işlerin cumartesi, Pazar günlerinde taşımak isterler. Birçok firma müşteriye hafta sonu ev taşımacılığının yoğun olduğu söylemezler. Biz firmamız olarak müşterilerimize her zaman kalite sunmaktayız.

mobil-slider-1

İzmir karşıyaka evden eve nakliyat firmalarının taşımacılık fiyatlarını belirleyen özellikler bulunmaktadır. Bunlar; her iki binadaki kullanılan asansörün bedeli, en önemli konulardan biri ise taşıma yaptırmak isteyen müşterinin kaçıncı katta oturduğu, bina ve araç arasında bulunan yürüme mesafesinin olması, evini taşıttıran yaptıran müşterinin eşyaları arasında çok ağır eşyaların olması örneğin; çelik kasalar, piyano vb. mevcut olan dolapların sökülüp yeni eve takılması, evde bulunan eşya sayısına göre paketleme gideri ve son olarak İzmir karşıyakada bulunan nakliyat firmalarının extra ve özel hizmetlerine  göre  fiyatlar belirlenmektedirler.  Bütün bu sebepler yüzünden taşımacılık yapan firmalar fiyatların yüksek olmasından dolayı  müşteri kazanmak adına yaptığı sloganlardır. Biz firmamız olarak müşterilerimizden çok para almak yerine daha düşük fiyatlarla kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz. Fiyatlarımız müşteriyi düşünerek belirlenmiştir. Müşteriden alınması gereken bazı miktarları biz kendi firmamız tarafından karşılamaktayız. Bu yüzden müşterilerimiz devamlı olarak bizimle çalışmaktadırlar. Yaptığımız taşımacılık hizmetlerinden gurur duymaktayız. izmir evden eve firmaları arasında en prestijli firma olan İL-KA Nakliyat yıllardan beri güvenin adresi olmuştur.

Hizmetlerimiz

slider-ilka-nakliyat

Hizmet Bölgelerimiz

Karşıyaka – Çiğli – AliağaMenemen – Balçova – Buca – BayraklıBornova – Gaziemir – Güzelbahçe – Karabağlar – Konak – Bayındır – Bergama – Dikili – Foça – Karaburun – Kemalpaşa – Kınık – Kiraz – Menderes – Ödemiş – Seferihisar – Selçuk – Tire – Torbalı – Urla – Kuşadası – Bodrum – Marmaris – Çeşme