Kurulduğu 1988 yılından bu güne hedefini; “İzmir’in hedefi” şeklinde belirleyen İLKA şirketler grubu gerek nakliye ve gerek gıda sektöründe yapmış olduğu yatırımlarla “her zaman her yerde çalışmak“ misyonu doğrultusunda başarısını her geçen gün daha büyük hedefler istikametinde yönlendirip ilerlemektedir.

Asıl faaliyet alanımız olan restaurant ve lokanta işletmecilığinin yanı sıra, temellerini 1998 yılında atmış olduğumuz İLKA evden eve nakliyat Ltd. ile taşımacılık alanında da gerek İzmir, ankara nakliye gerek ülke genelinde yerini sağlamlaştırmış ve yarınlara daha çağdaş ve atılımcı yapısı ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Ev taşıma konusunda özellik İzmir olarak gerek kalitesi gerek de uzmanlığı ile önde gelen firmaların arasında olmaktan gurur duyuyoruz.  İlka Taşımacılık genel olarak İzmir nakliye konusunda hizmet vermektedir.  İzmir’in tüm illeri için 7 gün 24 saat bizlere ev taşımacılığı konusunda ulaşabilirsiniz. Acil yetişmesi gereken tüm ürünlerinizden, parça eşya nakliyatlarına, ofisten ofise nakliyat dan büro taşımacılığına kadar sizlere tüm nakliye konularında en kaliteli ve hesaplı çözümleri üretiyoruz.

İlka’ nın İzmir Karşıyaka şubesi ile  artık izmir’ de ev taşıması işlemlerinizi daha rahat, profesyonel ve çok daha güvenli. Şirketimizdeki araçlar, çalışanlar sektördeki firmalar göre daha profesyonel, eğitimli ve profesyoneldir. Hizmet kalitemizi arttırabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz. İlka nakliyat olarak tüm müşterilerimizin İzmir ev nakliyatı işlerini yüksek hizmet kalitesi ile gerçekleştiriyor ve tüm müşterilerimizin içleri rahat olması için düzenli raporlama sunuyoruz.  Firmamız, referanslarımız ve hizmetlerimiz konusunda daha detaylı bilgi edinmek isterseniz web sitemize girerek gerek sitede bulunan irtibat numaralarımızdan gerekse mail adreslerimizden bizlerle iletişime geçebilir ve içiniz tamamen rahat, profesyonel ve ekonomik bir şekilde bizlerle çalışabilirsiniz.

slider-ilka-nakliyat